Святослав Реріх: Поглянь, людство!

 cosm web copy copy copy

З 11 липня по 4 серпня 2017 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбудеться художньо-інформаційна виставка «С. М. Реріх: Поглянь, людство!». Виставка присвячена творчій спадщині молодшого сина Миколи та Олени Реріхів, видатному індійському художнику, мислителю, культурному і громадському діячу Святославу Миколайовичу Реріху. Експозиція підготовлена Харківським громадським «Музеєм життя і творчості родини Реріхів» Культурного Центр імені М. К. Реріха (сайт http://roerich.scana.com.ua/)

На виставці представлено інформаційні матеріали про всесвітню громадську діяльність С. М. Реріха та тридцять дві репродукції його картин, що демонструють багатогранність творчості художника. Серед них – природа Індії та сцени з життя її народу, портрети членів родини Реріхів та видатних особистостей Індії. Також на виставці вперше в Харкові демонструватимуться філософські та миротворчі роботи С. М. Реріха.

Відкриття виставки 11 липня о 14.00

Приймаються заявки на екскурсійне обслуговування. Екскурсії проводять екскурсоводи Харківського «Музею життя та творчості родини Реріхів».

__________________________________________________________

Час роботи: з 10.00 до 17.30,  вихідний –  субота, неділя.

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху. Довідки за тел.: (057)   781-09-30; 067 -722-45-60; 725 12 46 (47) Детальніше про подію – на сайті: culturа.kh.ua